Art. domowe

Bieżniki

Oferujemy Państwu bieżnik na stół uszytych w 100% z bawełny i bawełny satynowej, inspirowany stempelkowymi motywami ceramiki bolesławieckiej. Prosty, podłużny obrusik pełni funkcję dekoracyjną nadając naszej ławie lub stołowi szczególnego sznytu. Bieżnik można również dopasować kolorystycznie do obrusu i ułożyć na wierzchu, jako uzupełnienie aranżacji stołowej na odświętną okazję. Nasze bieżniki uszyte są z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają długotrwałą satysfakcję z użytkowania i na pewno niejednemu przypadną do gustu. Taki bieżnik idealnie nadaje się na niebanalny prezent.

Wymiary bieżnika – 35×130 cm; szer. paska stempelkowego ok. 16 cmSerwetki

Stół czy ława to miejsce, na  którym nie powinno zabraknąć choćby małego  nakrycia. Nakrycia, które będzie stanowiło wykończenie aranżacji wnętrza czy kompozycji naczyń i dań znajdujących na nich. Przygotowaliśmy dla Państwa serwetkę inspirowaną w całości wzornictwem bolesławieckiej ceramiki. Wykonana z całym kunsztem z najwyższej jakości materiałów (100% bawełna satynowa). Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary serwetki – 40×40 cmDekoracje wisząceSerce z motywem stempelkowym

Dekoracja wisząca w kształcie serca, wykorzystująca stempelkowy motyw dekoracyjny idealnie sprawdzi się jako element uzupełniający aranżację wnętrza. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Idealny pomysł na prezent.

Serce duże: wymiary ok. 23×23 cm, tkanina stempelkowa  bawełna satynowa 132g/m2, wypełnienie kulka silikonowa;
Serce małe: wymiary ok. 8×8 cm;
Sznurek: bawełniany z rdzeniem poliestrowym w kolorze białym 5mm.
Długość całkowita ok. 60 cm.Dekoracje wiszące – Serce czerwone

Dekoracja wisząca w kształcie serca, wykorzystująca sercowy motyw dekoracyjny idealnie sprawdzi się jako element uzupełniający aranżację wnętrza. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem. Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Idealny pomysł na prezent.

Serce duże: wymiary ok. 23×23 cm, tkanina bawełna satynowa 132g/m2, wypełnienie kulka silikonowa;
Serce małe: wymiary ok. 8×8 cm;
Sznurek: bawełniany z rdzeniem poliestrowym w kolorze białym 5mm.
Długość całkowita ok. 60 cm.Podkładki

Podkładka korkowa jednostronna stempelkowa, inspirowana wzornictwem bolesławieckiej ceramiki. Doskonale sprawdzi się nie tylko jako ochrona powierzchni blatu ale nade wszystko jako nowoczesny element dekoracyjny stołu czy ławy. Nasze podkładki idealnie nadają się na niezobowiązujący upominek lub pamiątkę po pobycie w naszym mieście. W sklepie internetowym sprzedawane są w zestawie (po 2 szt.)

Średnica – ok. 9,5 cm Grubość – ok. 3 mmWoreczek z lawendą

Kolejny niebanalny prezent/upominek nawiązujący swoją stylistyką do najlepszych tradycji ceramicznych Ziemi Bolesławieckiej. Wykonany ze 100% tkaniny bawełnianej, mieszczącej w sobie intensywną w zapachu lawendę. Posiadanie takiego woreczka z lawendą nie tylko nada pięknego zapachu każdemu wnętrzu, ale uchroni również wnętrze szaf przed nieproszonymi gośćmi (np. molami).Łapacz snów z napisem LOVE

Łapacz snów z napisem LOVE symbolizuje zatrzymanie tylko najpiękniejszych snów. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem. Wysoka jakość oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Idealny pomysł na prezent jak również element dekoracyjny każdego pomieszczenia.

Łapacz składa się z elementów drewnianych (obręcz i korale) i bawełnianych (sznurek bawełniany z rdzeniem poliestrowym 5mm) oraz piórek. Wszystko w białej kolorystyce.

Średnica okręgu 26 cm.; długość całkowita 20 cm.