Bransoletki

Bransoletki od zawsze stanowiły ozdobę każdej kobiety bez względu na jej pozycję i stan posiadania. Były robione z różnych materiałów (np. skóry, metalu), ozdabiane drogimi kamieniami szlachetnymi czy zwykłymi paciorkami. W kulturze znane są już od starożytności i stanowiły nie tylko element stroju, ale bardzo często nosiły znamiona wręcz religijne.

W naszej ofercie znajdą Panie na pewno coś, co je zainteresuje i będzie modnym, nietuzinkowym dodatkiem w Waszych stylizacjach.Bransoletka damska wiązana z motywem stempelkowym o jednolitym wymiarze korali

Damska 1

Bransoletka Damska 1 doskonale sprawdzi się jako element ozdobny każdej eleganckiej kobiety. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu.  Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Dominującym materiałem jest naturalna tkanina bawełna satynowa z motywem stempelkowym oraz drewniane lakierowane korale. Całość jest niezwykle lekka i nie obciąża dłoni. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary bransoletki: regulowana, dł całkowita ok. 45 cm, korale 20mm, wymiar wewnętrzny po zawiązaniu od 14 cm.Bransoletka damska wiązana z motywem stempelkowym z różnym wymiarem korali

Damska 2

Bransoletka Damska 2 doskonale sprawdzi się jako element ozdobny każdej eleganckiej kobiety. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu.  Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Wykonana z naturalnej tkaniny bawełny satynowej z motywem stempelkowym oraz drewnianych lakierowanych korali. Całość jest niezwykle lekka i nie obciąża dłoni. Idealny pomysł na prezent.

Istnieje możliwość zakupu bransoletki w komplecie z naszej oferty.

Wymiary bransoletki: regulowana, dł całkowita ok. 45 cm, korale od 16 do 25mm.Bransoletka damska wiązana nawiązująca do kolorystyki ceramicznej o jednolitym wymiarze korali

Damska 3

Bransoletka Damska 3 doskonale sprawdzi się jako element ozdobny każdej eleganckiej kobiety. Zastosowana aplikacja kolorystyczna nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych Ziemi Bolesławieckiej.  Wykonana została z najwyższej jakości materiałów: z naturalnej tkaniny bawełnianej oraz drewnianych lakierowanych korali. Całość jest niezwykle lekka i nie obciąża dłoni. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary bransoletki: regulowana, dł całkowita ok. 45 cm, korale 20mm, wymiar wewnętrzny po zawiązaniu od 14 cm.Bransoletka uniwersalna wiązana z motywem stempelkowym o różnym wymiarze korali

Uniwersalna

Bransoletka Uniwersalna doskonale sprawdzi się jako element ozdobny każdej eleganckiej kobiety jak i dziecka. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu.  Wykonana z naturalnej tkaniny bawełny satynowej z motywem stempelkowym oraz drewnianych lakierowanych korali, z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Całość jest niezwykle lekka i nie obciąża dłoni. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary bransoletki: regulowana, dł całkowita ok. 45 cm, korale od 16 do 20mm.Bransoletka dziecięca wiązana z motywem stempelkowym o jednolitym wymiarze korali

Dziecięca

Bransoletka Dziecięca doskonale sprawdzi się jako element ozdobny ręki Małej Księżniczki. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Wykonana z naturalnej tkaniny bawełny satynowej z motywem stempelkowym oraz drewnianych lakierowanych korali. Całość jest niezwykle lekka i nie będzie obciążać drobnej rączki dziecka. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary bransoletki: regulowana, dł całkowita ok. 35 cm, korale 16mm, wymiar wewnętrzny po zawiązaniu od 12 cm.


Bransoletka z korali

Bransoletka z korali lakierowanych biało-kobaltowych inspirowanych kolorystyką bolesławieckiej ceramiki. Bransoletki występują w dwóch rozmiarach: obwód wewnętrzny bransoletki w rozmiarze „S” – ok. 15 cm; w rozmiarze „L” – ok. 17 cm; W skład bransoletki wchodzą korale w rozmiarze 20 mm.


Bransoletka biała

Biała bransoletka z korali lakierowanych o jednolitym rozmiarze korali (16 mm) i jednym wieńczącym dużym (25 mm), łączone gumką. Obwód wewnętrzny: ok. 13 cm. Idealnie pasuje do prawie każdej stylizacji.Polecamy komplety biżuterii z naszej oferty.