Dziecięce akcesoria

Miś Stempelkowy „Bolesławcio”

Misiaczek-Przytulaczek wykorzystujący stempelkowe motywy dekoracyjne idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla malucha, towarzysz zabaw. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu. Wykonany został z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary misia: wysokość ok. 30 cm, szerokość mierzona od końca łapki do końca łapki ok. 24 cm, tkanina stempelkowa bawełna satynowa 132g/m2, wypełnienie poliestrowe z surowców pochodzących z recyklingu;Zawieszka do smoczka z motywem stempelka.

Zawieszka do smoczka wykorzystująca stempelkowy motyw dekoracyjny. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem nawiązującym do najlepszych tradycji miasta i regionu. Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości. Idealny pomysł na prezent dla Maluszka.

Zawieszka: wymiary długość ok. 20-23 cm, tkanina stempelkowa bawełna satynowa 132g/m2;
Zaczep mocujący smoczek drewniany.
Towar dostępny w sprzedaży bez smoczka. Smoczek na zdjęciu jedynie poglądowo.Zawieszka do smoczka z kwietnym motywem

Zawieszka do smoczka wykorzystująca kwiatowy motyw dekoracyjny. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem nawiązującym w swej kolorystyce do najlepszych tradycji miasta i regionu. Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości. Idealny pomysł na prezent dla Maluszka.

Zawieszka: wymiary długość ok. 20-23 cm, tkanina dzianina bawełniana;
Zaczep mocujący smoczek metalowy.

Możliwość zakupu w komplecie – oferta do włosów.


Zawieszka do smoczka z motywem serduszkowym

Zawieszka do smoczka wykorzystująca serduszkowy motyw dekoracyjny. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem. Wysoka jakość tkaniny oraz profesjonalne wykonanie niejednemu przypadnie do gustu. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości. Idealny pomysł na prezent dla Maluszka.

Zawieszka: wymiary długość ok. 20-23 cm, tkanina dzianina bawełniana;
Zaczep mocujący smoczek metalowy.Opaska wiązana z motywem kwiatowym

Opaska uniwersalna do samodzielnego wiązania przeznaczone dla najmłodszych, ale i nie tylko :)) Opaska pasuje na każdy rozmiar główki dziecka w radosnym wiosennym wzorze, kolorystycznie nawiązującym do najlepszych tradycji ceramicznych Ziemi Bolesławieckiej. Opaska wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny bawełnianej, dł. ok. 80 cm, szer. ok. 5 cm.

Możliwość zakupu w komplecie w naszej ofercie