Komplety

Dlaczego trzeba kupić tylko bransoletkę? Dlaczego nie od razu cały komplet?

W swojej ofercie pomyśleliśmy również o takiej możliwości zakupu, gdyż kobiety lubią mieć do swojej dyspozycji ciekawą i nietuzinkową biżuterię. A jeśli ona zdobić będzie zarówno dekolt jak i nadgarstek to myślimy, że nasze produkty będą odpowiednie.Bransoletki damskie dla Mamy i Córki  wiązane z motywem stempelkowym o jednolitym wymiarze korali.

„Mama i Córka”

Bransoletki damskie doskonale sprawdzą się jako element ozdobny każdej eleganckiej mamy i jej córki. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu.  Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Wykonana z naturalnej tkaniny bawełny satynowej z motywem stempelkowym oraz drewnianych lakierowanych korali. Całość jest niezwykle lekka i nie obciąża dłoni. Idealny pomysł na prezent.

Wymiary bransoletki Mamy: regulowana, dł całkowita ok. 45 cm, korale 20mm, wymiar wewnętrzny po zawiązaniu od 14 cm.

Wymiary bransoletki Córki: regulowana, dł całkowita ok. 35 cm, korale 16mm, wymiar wewnętrzny po zawiązaniu od 12 cm.Komplet stempelkowy

Komplet stempelkowy  doskonale sprawdzi się jako element ozdobny każdej eleganckiej kobiety. Zastosowana aplikacja nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu.  Wykonana została z najwyższej jakości materiałów z własnym niepowtarzalnym wzorem inspirowanym bolesławiecką ceramiką. Wykonana z naturalnej tkaniny bawełny satynowej z motywem stempelkowym oraz drewnianych lakierowanych korali. Całość jest niezwykle lekka i nie obciąża . Idealny pomysł na prezent.

Skład kompletu:

Wymiary bransoletki: regulowana, dł całkowita ok. 45 cm, korale od 16 do 25mm.

Wymiary naszyjnika: regulowany, dł całkowita ok. 90 cm, korale od 20 do 25mm.Korale

Komplet złożony z naszyjnika i bransoletki w kolorze biało-kobaltowym, niezwykle lekki i efektowny. W jego skład wchodzą korale lakierowane nawiązujące swoją kolorystyką do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu.

Bransoletki występują w dwóch rozmiarach: obwód mierzony wewnątrz bransoletki w rozmiarze „S” – ok. 15 cm; w rozmiarze „L” – ok. 17 cm; korale 20 mm, połączone gumką.

Naszyjnik – w jego skład wchodzą korale o różnej wielkości od 16 mm, przez 20 mm i jeden koral centralny 25 mm. Obwód mierzony po wew. stronie – 44 cm. Korale połączone gumką. 


Polecamy bransoletki i naszyjniki z naszej oferty.