Muchy i muszki

Mucha męska przez szereg lat stanowiła nieodzowny element stylizacji każdego eleganckiego mężczyzny. Choć najczęściej kojarzona jest jako symbol konserwatyzmu garderobianego, to ostatnimi czasy ponownie wraca do łask wśród młodych ludzi, którzy porzucają tradycyjne krawaty na rzecz niekiedy fikuśnych much.

W naszej ofercie modni Panowie znajdą również coś dla siebie:

Mucha męska

Elegancka mucha męska wykonana została z wysokiej jakości tkaniny (100% bawełny i bawełny satynowej). Swoją stylistyką nawiązuje do najlepszych tradycji ceramicznych miasta i regionu. Regulowane zapięcie umożliwia dopasowanie muchy do każdego obwodu szyi. Staranne wykończenie sprawia, że ładnie się układa i ma niepowtarzalny charakter. Wymiary muchy standardowe. Idealnie nadaje się na prezent czy upominek.Mucha dziecięca

Nie tylko dorośli mężczyźni przy ważnych uroczystościach zdobią swoją szyję. W naszej ofercie znalazła się też muszka przewidziana dla małego kawalera. Odpowiednia dla każdego chłopca ze względu na posiadaną gumkę, która dowolnie będzie się dopasowywała do rosnącego obwodu szyi dziecka. Wykonana z najwyższą starannością i z wysokiej jakości materiału. Będzie stanowić idealne uzupełnienie garderoby młodego eleganta.